Volná místa v ALLGARD

Podívejte se na volná místa v naší firmě. Možná hledáme právě vás.

Zastupujeme přední světové výrobce průmyslových nátěrových hmot (např. PPG), aplikační techniky (Graco, WIWA) a izolačních pěn (Huntsman). Jsme česká společnost, která působí na trzích v Česku, Slovensku, Maďarsku a Polsku.

S námi vás čeká zajímavá kariéra v průmyslových barvách.

Aktuální volná místa:

Obchodník pro aplikační technologie lakování a izolací

Hledáme někoho, kdo  má technické znalosti a přehled v oblasti lakování a stříkací techniky, orientuje se v základech mechaniky, hydrauliky a pneumatiky.  Také ho baví obchod a rád jedná a pomáhá lidem.

Senior obchodník pro nátěrové hmoty a aplikační techniku

Hledáme někoho, pro koho obchod znamená hru a vyvolává něm nadšení. Máte základní znalosti mechaniky, hydrauliky, pneumatiky a zkušenosti z oboru mokrého průmyslového lakování? Možná hledáme právě Vás.

Asistent/ka ředitele

Zakázek a spokojených zákazníků stále přibývá, proto nyní rozšiřujeme náš tým o
pozitivní/ho a spolehlivou/vého kolegyni/kolegu, která/ý bude pravou rukou
našeho pana ředitele.

Kontakt:

 

Jsme specialisté v průmyslových barvách

Společnost ALLGARD CZ s.r.o. vznikla v roce 2013 jako rodinná firma s cílem vytvořit službu založenou na komplexním a individuálním přístupu se zaměřením na spokojenost zákazníka.

Vždy se snažíme pro našeho zákazníka vymyslet nejvhodnější řešení v závislosti na pracovních podmínkách a konkrétních požadavcích. V praxi to znamená řešení celé problematiky povrchových úprav komplexně. Zvážení podmínek daného zákazníka, navržení nátěrového systému dle aktuálních podmínek a požadavků, dodávka vhodné aplikační techniky a zařízení včetně kompletního příslušenství, správné nastavení celého lakovacího procesu, proškolení obsluhy. Posoudíme konkrétní situaci, zajistíme komplexní inspekční činnost, případně provedeme audit celého lakovacího procesu.

Zajímá vás kariéra v průmyslových barvách? Ozvěte se nám.

​Společnost ALLGARD CZ s.r.o. vznikla v roce 2013 jako rodinná firma s cílem vytvořit službu založenou na komplexním a individuálním přístupu se zaměřením na spokojenost zákazníka.

Vždy se snažíme pro našeho zákazníka vymyslet nejvhodnější řešení v závislosti na pracovních podmínkách a konkrétních požadavcích. V praxi to znamená řešení celé problematiky povrchových úprav komplexně. Zvážení podmínek daného zákazníka, navržení nátěrového systému dle aktuálních podmínek a požadavků, dodávka vhodné aplikační techniky a zařízení včetně kompletního příslušenství, správné nastavení celého lakovacího procesu, proškolení obsluhy. Posoudíme konkrétní situaci, zajistíme komplexní inspekční činnost, případně provedeme audit celého lakovacího procesu.